Hakkımızda

Betontek Mühendislik Yapı Teknolojisi Laboratuvarı T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan 01.07.2005 tarih ve 96 no.lu sertifikaya bir yapı laboratuvarı olup, yapı denetim firmalarına, TOKİ, EMLAK PAZARLAMA ve EMLAK GYO müteahhitlerine, özel firmalara ve bina yönetimlerine yapı malzemesi deney hizmetleri vermektedir. Deney raporları hem teknik hem de kanuni raporlar olup, belediyeler, resmi kurumlar ve mahkemelerde geçerlidir.

Betontek Mühendislik Yapı Teknolojisi Laboratuvarı’nın kalite politikası; yürürlükteki standartlara ve yönetmeliklere uygun olarak ve hiç bir kişi, kurum ve kuruluşun etkisi altında kalmadan tarafsız ve doğru bir şekilde laboratuvar hizmeti vermek ve rapor edilen deney sonuçlarının güvenilirliği ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Kalite politikamızın devamlılığı için, tarafsız, doğru ve ilgili yasalara, standartlara, genelgelere uygun olarak numunelerin alınması, deney zamanına kadar istenilen şartlarda muhafaza edilmesi, zamanı geldiğinde deneye tabi tutulması, deney sonuçlarının bilgisayar ortamında okunaklı bir şekilde hazırlanması, Kalite Sisteminin gerektirdiği şekilde personelin eğitilmesi ve organize edilmesi, laboratuvar ile ilgili düzenlenecek toplantılara katılımın sağlanması, yayınların takibi, TS EN ISO/IEC 17025/Mayıs 2000 standartlarının şartlarını karşılayacak şekilde planlı ve sistematik çalışılması sağlanmaktadır.

Laboratuvarımızın merkezi İstanbul, İkitelli’dedir ve Laboratuvar Müdürü olarak İnşaat Yük. Müh. Mahmut DEMİR, Şirket Müdürü olarak da İnşaat Müh. Reşat SÖNMEZ görev yapmaktadır. Laboratuvarımız mühendis, tekniker, laborant ve yardımcı elaman olmak üzere yaklaşık 20 çalışanı, 7 aracı ve kaliteli ekipmanı ile hizmet vermektedir. Laboratuvarımızda sürekli ve tam zamanlı olarak çalışan, imza yetkisine sahip 2 adet “Laboratuvar Denetçi Mühendis” bulunmaktadır. Firmamızın aktif olarak hizmet verdiği bölge sadece Avrupa Yakası olmayıp, firmamız Anadolu Yakası’nda da elit ve prestijli projelerde yoğun olarak hizmet vermektedir.

Okunma 12354 defa Son Düzenlenme Pazartesi, 10 Kasım 2014 06:03

Benzer Öğeler (etikete göre)

Bu kategoriden diğerleri: « Kurucular Referanlarımız »